Генеральний директор Національної телекомпанії України (НТКУ) Зураб Аласанія написав заяву про звільнення.

Про це він повідомив заснованому ним харківському інтернет-виданню "Медіапорт" та оприлюднив фотографію документа від вівторка, 1 листопада, повідомляє Корупція. Інфо

У зверненні Аласанія також роз'яснив причини свого рішення.
"Я йду в відставку зараз. Можливо, хоча б таким чином вдасться привернути увагу до проблем з бюджетом "Євробачення" та бюджетом майбутнього Суспільного", – зазначив він та пояснив, що запланованих владою коштів на розбудову суспільного мовлення, щоденну діяльність НТКУ та організацію пісенного конкурсу замало.
За словами Аласанії, бюджет пропонує на розбудову суспільного мовника 1,2 мільярда гривень, з яких 450 мільйонів піде на "Євробачення", ще 446 мільйонів – сплату різних зборів. Залишку, додає гендиректор НТКУ, критично мало для перебудови мережі державних телекомпаній в Україні.

Нагадаємо, що українська співачка Джамала виграла конкурс "Євробачення" у травні 2016 року. Після тривалого конкурсу серед українських міст право приймати змагання отримав Київ – пісенне свято 2017 року має пройти у Міжнародному виставкому центрі.