Скандал навколо матері, яка з маленькими дітьми вистрибнула з 9-го поверху, отримав продовження.

Старшу дитину, яку 36-річна Людмила Соколова в Москві викинула з молодшою сестрою, вдалося врятувати.

Повідомляється, що хлопчика вивели з важкого стану і зараз він почав самостійно дихати, хоча московські медики взагалі не давали ніяких прогнозів, чи зможе дитина взагалі вижити.

Відомо, що старша дитина родини Соколових зараз перебуває під наглядом медиків у лікарні. Вбитий горем батько його постійно відвідує.

Як відомо, страшна трагедія сталася 11 листопада в Москві. 36-річна мати з двома маленькими дітьми вистрибнула з 9-го поверху.

За якийсь час до трагедії жінка подзвонила в швидку і повідомила, що її дитина захворіла, і йому дуже погано. Бригада медиків прибула за вказаною адресою, але двері їм ніхто не відкрив.

Пізніше стало відомо, що 36-річна Людмила Соколова народила другу дитину – дівчинку – за кілька місяців до трагедії. Близькі стверджують, що жінка страждала від післяпологової депресії, а у фатальний день вона провела чоловіка на роботу, написала передсмертну записку, в якій просила не садити її чоловіка за ґрати, і спробувала покінчити з собою разом з дітьми.

Людмила з малятком загинули від травм, отриманих при падінні з 9 поверху, а старшого дитини з різними ушкодженнями госпіталізували в медичний заклад.

За фактом трагедії відкрито кримінальну справу за статтею “вбивство”.