Заява Павла Клімкіна викликало в українців бурю обурення, передає Корупція.Інфо

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук міністр закордонних справ заявив, що обмірковує ідею переходу української мови з кирилиці на латиницю. На думку політика, така адаптація допоможе Україні швидше адаптуватися в Європі. Клімкін додав, що така ідея не нова, і вже довгі роки розглядається в вузьких колах.

Популярне: "Штрафи для водіїв не збільшуються, проте…": Скоро в Україні зміняться правила паркування

"Сьогодні розмовляли разом з представниками країн Центральної Європи про долю регіону і ролі України в центрально-європейському співтоваристві. Серед співрозмовників – журналісти, письменники, колишні політики. Дискусія була глибокою і потрібною. (…) У дружній бесіді історик і журналіст з Польщі Земовіт Щерек запитав, чому б Україні не ввести поряд з кирилицею латиницю ", – написав глава МЗС в Facebook.

Українці бурхливо відреагували на таку заяву. Багато хто заявив, що таку ідею навіть можна розглядати, як дійсно ефективну пропозицію, але більшості задумка категорично не сподобалася.

"Може відразу тоді клинопис введете?", "Тільки вивчив суржик, а тут на латиницю вже треба переходити", "І, думаєте, не введуть? Як на мене, введуть обов'язково. Просто трохи пізніше – років через 5"