065a05f6f3d2d60b58d0b88e8e8cab36

Захисту українки Надії Савченко, обвинуваченої в Росії у справі про вбивство російських журналістів, відмовлено у всіх клопотаннях.
Про це заявив її адвокат Микола Полозов, передає Корупція.Інфо з посиланням на Інтерфакс-Україна

"Я телефонував до Слідчого комітету. У всіх клопотаннях захисту Надії Савченко відмовлено, а справу передано до прокуратури", – зазначив захисник.Він уточнив, що відмови слідства відправлені адвокатам поштою.
Раніше захист Савченко клопотав про припинення кримінальної справи за відсутністю складу злочину, проведення судового розгляду в Москві, в суді присяжних, а також виключення низки доказів і допит декількох свідків.
21 травня адвокат Савченко Марк Фейгін заявив, що слідчий комітет РФ офіційно завершив розслідування кримінальної справи у відношенні Надії Савченко.

"Тут 24 томи по 300 сторінок, спочатку почнуть знайомитися потерпілі, потім уже ми", – повідомляв він.

1 липня в Московському міськсуді заявили, що Савченко і її адвокати нібито повністю ознайомилися з матеріалами кримінальної справипроти українки.
6 липня Фейгін повідомив, що суд над його підзахисною "за суттю" можуть проводити в Москві чи Ростові.
Як відомо, Савченко брала участь у АТО на Донбасі, де її захопили й вивезли до Росії, де вже понад рік незаконно утримують у російському СІЗО, навіть попри її тривале голодування на знак протесту.

Джерело: Корупція.Інфо‡агрузка...