Незважаючи на вимоги МВФ, українські чиновники отримали можливість витрачати “космічні” суми на покупку авто і інших предметів розкоші, передає Корупція.Інфо
 
Так, Кабмін підвищив граничні суми витрат на придбання подібних речей чиновниками і співробітниками державних органів.

Зокрема, в супровідних документах до проекту постанови вказується, що граничні витрати на придбання легкових автомобілів для членів Кабміну, глави Адміністрації президента підвищуються з 0,5 млн грн до 1,2 млн грн.

Таку ж граничну суму проект постанови встановлює і для придбання автомобілів для секретаря РНБО, глав Нацради з питань телебачення і радіомовлення, ЦВК, Рахункової палати, а також Конституційного суду, генпрокурора, директора НАБУ і глав ряду інших органів. Граничні суми на покупку автомобілів для обслуговування посадових осіб АП, апарату Верховної Ради і секретаріату Кабміну підвищуються з 0,25 млн грн до 0,9 млн грн.

Також постанова підвищує граничні витрати на теле- і радіоапаратуру, відеотехніку для службових кабінетів з 5 тисяч грн до 25 тисяч грн.

Разом з тим, в експертному висновку до проекту постанови вказується, що реалізація таких положень може вплинути на зростання витрат на утримання органів держвлади, що не відповідає рекомендаціям МВФ.

Популярне: "Якісь відразу похабні думки, про те, що вона там робила": У Мережі з'явилося фото Юлії Тимошенко в компрометуючій позі

“Відповідно до оцінки МВФ сучасного стану та перспектив економічного розвитку України істотні ризики полягають в дуже швидкому збільшенні поточних витрат, темпи яких перевищують номінальне зростання економіки, тому Україні рекомендовано забезпечити контроль поточних витрат”, – зазначено в коментарі до документу.