Раптово зупинилося серце молодого спортсмена із Івано-Франківська 25 квітня в Івано-Франківську пішов з життя талановитий спортсмен, представник спортивного клубу "Тигр" Іван Штих, передає Корупція.Інфо

"Це важка втрата для родини і для всього клубу. Ваня мріяв про нові змагання та перемоги, будував майбутнє в спорті. Але доля розпорядилася по іншому. Ти завжди залишишся в наших серцях і пам'яті за свою жагу до перемог і доброту. Спочивай з миром і нехай земля буде тобі пухом", – йдеться на Facebook-сторінці спортивного клубу.

Популярне: "Знявся в десятках фільмів і серіалів": Померла зірка "Сватів" і "Слуги народу"

Як розповіла родичка юнака, зараз він повинен був бути на змаганнях в Абу-Дабі, де він "завоював би кубок на чемпіонаті світу з джиу-джитсу".

"Так готувався до цих відповідальних змагань. Однак не склалося. Команда поїхала без нього. За день до поїздки – несподівано кома, з якою Іван так і не вийшов. Міцний, здоровий і духом, і тілом юнак 16 років. Раптовий і ніким не очікуваний фінал. Страшна втрата сина – надії і гордості їх мами. Приклад для молодших брата і сестрички… А як він танцював… Очей не можна було відвести. Не знаю, які слова має сказати батькам. Велике горе… Сумую разом з усіма…" – написала вона.

"Я знаю точно, що тепер в раю буде кому вчити джиу-джитсу! Спочивай з миром, друже…" – написав у Facebook керівник клубу "Тигр" Владилен Лейцюсь.