Колишній президент Петро Порошенко змусив своїх дітей влаштувати мітинг перед офісом ДБР, куди він прийшов на допит

Петро Порошенко перед тим як прийти на допит в Державне бюро розслідувань (ДБР), відправив туди своїх дітей, які влаштували там мітинг і тримали плакати про свободу слова.

Блогер і майбутній депутат від “Слуги народу” Олександр Дубинський обурився цим. Він зазначив, що це верх цинізму.

«Коли Порошенко повинен був піти в ДБР, там опинився його син Міша з плакатом про те, що в Україні утискають свободу слова. Міша, цей той самий хлопець, у якого знайшли тюльпан в «одному місці». Пам’ятаєте те найвідоміше відео, яке Шарій опублікував. Я називаю Мішу «Фанфан тюльпан». », – зазначає блогер.

Також він зазначає, що син не вміє говорити по-українськи. Але вчинок Порошенка він не розуміє, адже під ДБР могли бути провокації. А спроба колишнього президента викликати жалість тільки дратує.

«У нас якось так дивно все відбувається в житті, що у нас дуже люблять скривджених. Ось Порошенко абсолютно не задумався над тим, що це його син, хоче принести його фігурально в жертву для того, щоб залишитися на волі. Тобто нами, друзі, останні п’ять років керувала така собі особистість (нецензурна лайка) », – робить висновок блогер.

Варто зазначити, що у соціальній мережі “Фейсбук” користувачі активно поширюють відео, відзняте 12 серпня у Києві під час пікету Державного бюро розслідувань.

На ролику – молодший син Петра Порошенка Михайло, який брав участь у пікеті.

Хлопця, який російською мовою пояснює, чому прийшов на пікет, запитують: “Скажіть, а батько не лає вас за те, що розмовляєте російською?”.

“Звичайно, ідеально було б говорити українською…але так, я спілкуюсь російською”, – відповідає Порошенко-молодший російською мовою.

Михайло Порошенко російською наголошує, що українська – ближча його серцю, ніж російська, але він таки говорить російською.

Після скандалу довкола інтерв’ю молодшого сина Петра Порошенка у мережу злили ще одне відео на мовну тему – за участі самого експрезидента.

На ролику – ще президент Петро Порошенко разом з духовенством під час урочистостей. Помітно, що відео відзнято взимку, найімовірніше, під час Порошенкового “томос-туру”.

Чоловік за кадром запитує Главу Держави російською мовою: “Скажіть, а коли з корупцією боротися будете?”

Порошенко відповідає йому українською: “У мене прохання до вас… Ви ходите в церкву? Та ви невіруючий. Поставте свічку і вас Господь попустить”. А тоді звертається до громади: “Ви бачите, прислали людину, яка навіть українську мову не вивчила. Оце вони всі такі, москальські провокатори”.