В Одесі готувалося вбивство громадського активіста, за вбивство якого його опонент пропонував грошову винагороду у розмірі 10 тисяч доларів США.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Згідно з повідомленням, підозрюваного затримали і зараз він перебуває під слідством.

Інформацію про одесита, який шукає виконавця замовного вбивства, отримали працівники Головного управління МВС України в Одеській області. У ході перевірки інформація про підготовку замовного вбивства підтвердилася.

Правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 29-річний уродженець Одещини. Будучи представником протилежного політичного руху та неприязно ставлячись до свого опонента, він вирішив усунути останнього фізично. Аби запобігти вчиненню тяжкого злочину, під виглядом потенційного виконавця на зустріч із "замовником" направився співробітник міліції.

Під час зустрічі, яка відбулася на Привокзальній площі міста та фіксувалася за допомогою аудіо- та відеоапаратури, оперативник отримав від чоловіка фото потенційної жертви, а також домовився про сплату авансу у розмірі 2 тисяч доларів та остаточну вартість "роботи" — десять тисяч доларів. Крім того, було обумовлено термін виконання "замовлення" – жертву треба було ліквідувати 9 червня.

Під час санкціонованого обшуку за однією з адрес його тимчасового проживання було вилучено дві одиниці зброї, яку правоохоронці направили на експертизу.

Джерело: Корупція.Інфо