Стало відомо, що нова українська влада має намір робити з забороною російських соціальних мереж, який діє в Україні

Про це в ефірі Радіо Свобода сказав радник президента України Володимира Зеленського Микита Потураєв.

Він заявив, що заборона не скасовуватимуть.

“Є просто ворожі медіа, в тому числі і соціальні, які не можуть бути дозволені, тому що ця зброя ворога. Ми просто не повинні дурниць робити, а захищати наш інформаційний простір повинні”, – сказав Потураєв.

Відзначимо, раніше в Раді національної безпеки і оборони України також запевнили, що не скасовуватимуть санкції проти Росії, в тому числі і проти російських соцмереж. Крім цього, секретар РНБО Олександр Данилюк направив лист до правоохоронних органів для моніторингу ефективності цих санкцій і неухильного їх дотримання.

Нагадаємо, 16 травня 2017 року російські соцмережі “ВКонтакте” і “Однокласники” потрапили в список юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції.

Президент України затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про розширення списку фізичних та юридичних осіб, щодо яких введено санкції. Загалом, обмежувальні заходи стосуються 468 компаній. В указі пояснюється, що заборона діє на інтернет-провайдерів за надання послуг доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів”.