У Чернівцях, які потрапили в “червону” карантинну зону, близько 500 місцевих підприємців, працівників ТРЦ, салонів краси, фотографів, музикантів і представників ресторанного бізнесу прийшли під будівлю міської ради з вимогою скасувати жорсткі обмеження і дати їм можливість працювати.

Про це повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews.

В руках людей плакати з написами: “Хто буде оплачувати наші рахунки?”, “Ми не раби!”, “Ми і інші”, “Хто буде платити комунальні послуги”, “Дайте можливість дітям вчитися”.

Як пише “Уніан”, за словами організаторів протесту, вони вимагають у представників міської ради дозволити роботу підприємств і речових ринків, які в “червоній” зоні мають закрити. Крім того вони виступають за продовження роботи закладів харчування та дитячих садків.

“Ми зібралися, щоб захистити наше конституційне право на працю. Ми повинні показати свої рішучі дії – ми будемо захищатися”, – сказав представник Калинівського ринку Василь Шкробанець.

Нагадаємо, ВООЗ закликала уряди країн більше не вводити карантин через коронавірус, вважають, що економічні наслідки карантину набагато гірше наслідків пандемії.