Заступника керівника Одеської митниці Дениса Пудрика помітили в компанії з Орестом Фірманюком, якого колишній глава податкової Максим Нефьодов назвав “головним контрабандистом”.

Зокрема, Пудрик і Фірманюк повечеряли в київському ресторані “Велюр”. Також у їхній компанії була Діана Шерман. Про це в Telegram повідомив журналіст Євген Плінський.

“Ні, ну хіба це не красиво? Контрабандист Фірманюк і Шерман вечеряють у “Велюрі” з Денисом Пудриком. Повечеряли, касу за жовтень звели, фірми на листопад Денисці озвучили і побігли”, – пише журналіст.

“Яких вам ще реформ не вистачає? Такою прозорою митниця ще не була”, – іронізує Плінський.

Раніше, голова виконкому Нацради реформ Міхаїл Саакашвілі розкритикував призначення на посаду виконуючого обов’язки голови Одеської митниці Дениса Пудрика, чиновника часів президентства Віктора Януковича.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в Facebook.

“Призначення цього типа на митницю – це типовий старий феодальний інститут годування, що не має нічого спільного з державними інтересами. Скільки можна ходити по колу, пропонуючи одних тих самих “професіоналів” і поглиблюючи коло корупції. Скільки можна жерти власний національний організм і займатися самознищенням?” – написав Саакашвілі.

21 жовтня пресцентр Держмитної служби повідомив, що Пудрика звільнили з посади в.о. голови митниці через “негативні результати роботи митниці протягом двох місяців”. Проте Пудрик залишається на посаді заступника керівника.