У Черкасах біля дільниці № 711030 зафіксовано два автобуси, які підвозили виборців. Нині щодо цього факту працюють правоохоронці

До цього, невідомі особи занесли на ДВК печиво та пригощали її членів. Окрім цього, між водієм автобусу та спостерігачем ОПОРИ сталася суперечка, передає Корупція Інфо

На ДВК також присутній кандидат на посаду депутата міськради Микола Мирза, який сказав, що ці особи є «його людьми». Автобуси досі продовжують їздити на ДВК.

А на дільниці № 711078 виявлено, що бюлетені з виборів до обласної ради не відповідають округу. Так, дільниця обслуговує округ № 79, а бюлетені видали з 78 округу.

Голова Соснівської ТВК повідомив, що виборчий процес на цій дільниці не припиняється, а нині обласна виборча комісія екстренно приймає рішення про передрук бюлетенів. З іншого боку, голова ТВК вважає, що вибори до обласної ради на цій дільниці, можливо, визнають недійсними.

Тим часом, у м. Сміла, на дільниці №710916 також зафіксовано підвезення виборців на автобусі. Як повідомляє спостерігач, на ДВК прибули представники від кандидатів на посаду міських голів Андрія Шовкуна та Олексія Цибка. Щодо цього факту на дільниці працюють правоохоронці.

У м. Умань сталася суперечка між членами Уманської районної виборчої комісії та начальником Уманського райвідділу Сергієм Башинським, який, до речі, є кандидатом в депутати районної ради. Комісія проголосувала за те, щоб в приміщенні, де відбувався прийом протоколів, прибрати камеру відеоспостереження і звернулися щодо цього до правоохоронних органів. Проте Башинський, прибувши на ТВК, відмовив їм у цьому.

Окрім цього, за повідомленням спостерігачів, на багатьох дільницях недостатня кількість кабінок для голосування та скриньок.