тарута

Коли мова йде про блокаду в окупованій частині Донбасу, завжди забувають про людей, які там мешкають і чомусь ніхто не задає собі питання: як забезпечити життєві потреби мешканців, які опинились на підконтрольній терористам території. Кількість таких людей приблизно три мільйони чоловік. І у разі, якщо Україна відмовиться від них там почнеться голод.

Відповідну думку висловив екс-голова Донецької обласної держадміністрації і народний депутат Сергій Тарута, новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.Інфо

«Ще з зими, коли де-факто почалася блокада окупованих територій стали вводити сильні обмеження в перетині різних видів вантажів (я маю на увазі, насамперед гуманітарних), там почали вмирати люди. Бойовики їх не годують і не планують годувати, росіянам вони також не потрібні. Хто ж буде годувати цих жителів?», – цікавиться Тарута.

Він зазначив, що кожна сім’я потребує для проживання 100 грн на день. А якщо рахувати усі сім’ї – це приблизно мільйон.

«Чи є у України можливість виплачувати 3 мільярди на місяць?», -запитує нардеп.

Він констатує факт, що таких грошей держава не має, тому єдине місце, де люди можуть отримати гроші – це робота підприємств.

«Думка про те, що вони фінансують терористів, – глибокий оман і нерозуміння реальної ситуації. Бойовики мають гроші не від підприємств, а з інших джерел. Але в суспільство йде посил, щоб ці підприємства не працювали, мовляв, вони працюють на сепаратистів. У нас війна чи все-таки внутрішній конфлікт? », – підсумував Тарута.

Він доповнив, що у разі, якщо на території України війна, то мешканці територій знаходяться в окупації, тому слід допомогти їм, зробити так, щоб люди були живі і не голодували.

.