інУ Донецькій області більше десятка переселенців з обмеженими можливостями змушені жити у військовому наметі у дворі Голови товариства інвалідів Слов'янського курорту.

Про це повідомляє "Громадське Радіо", передає Корупція Інфо

Голова товариства інвалідів Ольга Клюско рік тому дозволила пожити на території свого двору групі переселенців-інвалідів.

Люди живуть у наметах просто неба, але головною проблемою вважають месцеві дороги, після яких інвалідні коляски необхідно капітально ремонтувати.

ін3

Ольга Клюско підкреслює, що неодноразово зверталася до міськради Слов'янська, прямо до міського голови з приводу ремонту доріг по вулиці Приозерній, де живуть люди в інвалідних візках.

"Приїжджали до нас якісь кореспонденти, і "Червоний хрест", і ООН, ОБСЄ. Все вислуховували, все обіцяли і все. По двору їздимо, камені, колеса б'ємо. А влітку, та й зараз люди живуть у наметі, уявіть, гола підлога, людина-інвалід обережно з ліжка повинен на підлогу таку ставати. Вже скільки разів говорили, що хоча б ковролін поклали", – розповідає мешканка намету Тетяна з Шахтарська.

Якщо шлях до намету переселенців завдає їм лише матеріальні незручності, то ночівля в ньому може містити серйозну загрозою для здоров'я. Інваліди зараз намагаються утеплити свій тимчасовий будинок.

 ін2  ін4