khabar

 

17 травня прокуратура Хмельницької області спільно з працівниками УСБУ в області викрили на корупційному злочині завідувача одного із районних секторів управління Державної міграційної служби в області.

Про це повідомляє Корупція Інфо

    Встановлено, що він пообіцяв чоловікові, який звернувся до нього з приводу виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посприяти у якнайшвидшому вирішенні цього питання. Свою «послугу»  завідувач сектором оцінив у 1000 гривень. Під час одержання зазначеної суми неправомірної вигоди його затримано правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України.

    Прокуратурою області посадовцеві ДМС повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 (прохання та одержання неправомірної вигоди, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище) КК України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Слідство триває.

    За клопотанням слідчого прокуратури, 19 травня судом обрано підозрюваному запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 55 тисяч гривень.