e3afb8ae81b06a46899a20ec0ffe5dd91429379455

Вчора, 17 квітня, в районі Ісаковського водосховища прогриміли два потужні вибухи. Ймовірно вибух стався на складі боєприпасів терористів. Після інциденту сепаратситам довелось звертатись до медиків.

Інформацію надав журналіст Роман Бочкала, повідомляє «Преса України»,передає Корупція.інфо.

Таку інформацію Бочкалі надали його інформатори. Вибухи лунали два рази, після чого на місце події виїхали медики. Журналіст висловився про те, що сепаратисти, ймовірно, понесли втрати живої сили. Відомо, що інформаційні ресурси самих терористів повідомляли, напередодні інциденту, про чергові навчання.

«А вчора в районі Ісаковського водосховища прогриміли два потужні вибухи. Швидше за все здетонував БК на складі боєприпасів. Зі слів сепаратистів, це були навчання і що все ок. Але чомусь після того як бабахнуло до водохранке помчала «швидка» з мигалкою», – пише Бочкала на власній сторінці в одній із соціальних мереж.

Також журналіст черговий раз підтвердив інформацію про те, що кількість російсько-терористичних військ на Донбасі збільшується.

«Є відчуття, що після вибуху неподалік Ісаківського водосховища, хоча б одним сепаром стало менше. А взагалі їх кількість нарощується за рахунок нової «відпускної добровільної» нечесті», – каже Бочкала.