Учора, 14 березня, сумна звістка надійшла на Львівщину із східних рубежів України. Захищаючи Україну, на Луганщині загинув 18-річний герой, уродженець с. Бортники Жидачівського району Володимир Князев  Корупція.Інфо

Сьогодні, 15 березня, тіло полеглого героя доправлятимуть із Луганщини на Львівщину. А вже вранці, 16 березня, зустрічатимуть на Жидачівщині.

Жидачівська районна державна адміністрація звернулася до представників духовенства, місцевих громад та громадськості району із проханням зустріти полеглого героя так, як на це заслужив зовсім ще юний, але мужній Український воїн.

Керівництво Жидачівської райдержадміністрації, побратими полеглого героя та громадськість Жидачівщини висловили щирі співчуття рідним та близьким загиблого бійця АТО Володимира Князева. Дні прощання з ним будуть оголошені в Жидачівському районі Днями жалоби.

Популярне: Слідом за Моторолою: в Луганську здійснили замах на вбивство одного з ватажків ЛНРВолодимир отримав хороше виховання у великій, працьовитій й дружній родині, в рідній школі, він не міг дочекатися, коли йому виповниться 18 років, щоб піти захищати рідну українську землю від російських окупантів, – розповів начальник відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА Олексій Хемій.

– 21 липня 2016 року юнакові виповнилося 18 років й вже тоді він твердо вирішив піти добровольцем захищати Україну, а 30 серпня – став українським воїном. Нещодавно Володимир був вдома у короткотерміновій відпустці. Він змужнів, став справжнім воїном.

Загинув боєць АТО Володимир Князев 13 березня на Луганщині.

Учора, 14 березня, після отримання сумної звістки, перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин вирішував ряд питань, пов’язаних із загибеллю уродженця Жидачівщини Володимира Князева.

У с. Бортники побували військовий комісар району Олександр Балюра та його заступник, а також керівник апарату Жидачівської РДА, в.о. заступника голови РДА Світлана Самсонова й спілкувалися із рідними загиблого воїна.

Нагадаємо, що Володимир Князев народився 21 липня 1998 року в с. Бортники Жидачівського району Львівської області. Навчався у Бортниківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.

Після 9 класу вступив у Новороздільський професійний ліцей №5, де здобував цілком мирну професію, але війна на Сході України не залишила його стороннім спостерігачем. Юнак пішов захищати рідну українську землю від підступних московських окупантів й віддав за неї своє життя.