філатов

Те, що під масками "патріотизму", який давно стараннями ряду діячів перетворився на торгову марку, ховаються звичайнісінькі хапуги і рейдери – не секрет.

В черговий раз "героями" публікації видання "Наші гроші" стали "патріоти всієї України, які рятують її від Путіна і зелених чоловічків" Геннадій Корбан і Борис Філатов, повідомляє Корупція Інфо

Так, як повідомляє "НГ" "Межигірська" компанія ТОВ «Лессор Груп», яка володіє з лютого 2015 р офісним приміщенням у провулку Шевченка, 16 у Києві, належить «Лінтон Інтергруп ІНК.», Пов'язаний з лідером партії «УКРОП» Геннадієм Корбаном , і знаходиться під контролем нинішнього мера Дніпропетровська Бориса Філатова.

буд

Раніше цей будинок по пр.Шевченка, 16 належав «Промінвестбанку». У 2008 р нерухомість викупив за 14 млн грн. тодішній директор банку Володимир Матвієнко, відразу передарував аноніму, яка подарувала будинок кіпрської «Абаніко Лімітед», і віддала його «Омега Мерчантс ЛТД», яка продала будинок панамської офшорки «Бенбери Есетс С.А.».

"Наші гроші" повідомляють, що документи про створення фірми «Лессор» і про офіс на Шевченка були знайдені в Межигірських архівах «Танталіту» після втечі Віктора Януковича в лютому 2014 р зокрема серед бухгалтерських документів «Танталіту» були виявлені касові ордери на видачу грошей для реєстрації «Лессора» як юрособи, оформлення статуту та довіреностей за цій фірмі у «сімейного» нотаріуса Альони Чернікової, розписки про реєстрацію змін в статуті «Лессора» т.д.

буд2

Ще за два місяці, в лютому 2015р., Новим власником «Лессору» став віргінський офшор «Лінтон Інтергруп ІНК.» (Linton Inergroup INC. »).

Кінцевим бенефіціаром «Лінтон Інтергруп ІНК.» До ЄДРПОУ зазначена громадянка Сейшельських островів Нісетт Хелен Жанін. Разом з тим «Лінтон» з 2009 р є співвласником ТОВ «НВА« Манхеттен ». Разом з ним цю компанію створювали Борис Філатов і мешканка Ізраїлю Вікторія Корбан (так звуть сестру Геннадія Корбана). На початку 2012 р Філатов і Корбан вийшли зі складу співвласників, «Манхеттен» з того часу записаний на «Лінтон» і ще один офшор – віргінську «Аргос Елайенс С.А.».