ytktufkb

Сьогодні вночі прикордонники Львівського загону затримали 7 нелегальних мігрантів.

Інформацію про групу, яка намагатиметься здійснити протиправний перехід кордону на ділянці відділу «Морозовичі», прикордонники отримали заздалегідь, повідомляє Корупція Інфо

У ході перевірки отриманої інформації один з прикордонних нарядів виявив групу осіб, які рухалися в напрямку лінії кордону. При наближені правоохоронців 2 невідомих осіб намагалися втекти, однак це їм не вдалося.  В результаті затримано 7 чоловік без документів. Під час співбесіди – вони розповіли, що один з них – громадянин Сирії, інші – громадяни Іраку.

Під час огляду навколишньої території прикордонники  також виявили 5 надутих камер до автомобільних коліс. Ймовірно, саме за їх допомогою нелегальні мігранти планували потрапити до Польщі, адже кордон на ділянці відділу «Морозовичі» проходить по річці Західний Буг.

Також за допомогою службової собаки поблизу місця затримання невідомих осіб виявили особу без документів, яка ймовірно супроводжувала нелегальних мігрантів.

Усіх затриманих доставлено на відділ прикордонної служби. Громадянина України передано співробітникам Володимир-Волинського РВУ СБУ. А на громадян Іраку та Сирії складено адмінпротокол. Їх подальшу долю вирішуватиме суд.