зброя

В пункті пропуску «Краковець», що на Львівщині, прикордонники Мостиського загону виявили 80 бойових набоїв калібру 7,62 мм. Про це повідомив прес-центр Державної прикордонної служби, передає Корупція.Інфо.

Під час заходів контролю на автомобіль «Ніссан» спрацював натренований на пошук зброї службовий собака Чок. В ході подальшої перевірки з-під сидіння авто прикордонники дістали пачки з набоями. Житель Рівненщини, 47-річний водій автомобіля, був щиро здивований такою знахідкою прикордонників та в подальшому повідомив, що набої йому нібито не належать.  

 Набої у громадянина вилучено. По факту виявлення ознак кримінального правопорушення були викликані слідчі органів внутрішніх справ та Служби безпеки України. А прикордонники Львівського загону виявили у пункті пропуску «Угринів» пневматичний пістолет «КРОСМАН-31» та 200 набоїв до нього. Українець сховав їх в конструктивні порожнини автомобіля марки «Сітроен», яким їхав до Польщі. Варто зауважити, що  в цьому випадку зброю, яку в подальшому правоохоронці вилучили, також «винюхав» службовий собака.  Про знахідку проінформовано співробітників міліції.

Загалом протягом цього року прикордонники Західного регіонального управління у взаємодії з правоохоронними органами виявили 282 одиниці зброї та 3821 одиницю боєприпасів.