Нелегальна зарплата. Долари, конверт, наручники.

Правоохоронці на Львівщині припинили діяльність мережі фіктивних банківських установ, які привласнили понад 2,9 млн грн. Аферисти пропонували швидкі кредити без застави, довідки про доходи та поручителів. З громадянами укладали фіктивні договори про видачу кредитів. Загалом укладено 180 фіктивних договорів.

Інформує Корупціця інфо.

Таку незаконну діяльність організував, як з`ясували правоохоронці, житель Житомира за допомогою ще 6 осіб. Ці фінансові установи не мали відповідних ліцензій і працювали на території Львівської, Житомирської, Волинської, Рівненської та Закарпатської областей,інформує департамент протидії злочинності у сфері економіки МВС України.

Шахраї розміщували рекламні оголошення через інтернет та в місцевих газетах про надання швидких кредитів. Ці кредити оформлювали в орендованих офісах без довідок про доходи та майнового стану позичальників. З громадянами укладали фіктивні договори про видачу кредитів, а як гарантійні внески громадяни вносили кошти від 1 до 6 тис. грн.

Правоохоронці під час санкціонованих обшуків вилучили печатки, штампи суб’єктів господарювання, договори (угоди), які укладались з громадянами на отримання кредитних коштів, первинні документи бухгалтерського та податкового обліку, розписки, записники з інструкціями про правила поводження з клієнтами, електронне обладнання та рекламні буклети.

За цим фактом слідчий відділ Личаківського райвідділу Львівського міськуправління ГУМВС відкрив кримінальне провадження за ч.3 ст.190 (шахрайство) ККУ. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Організатору та засновнику злочинної схеми оголошено про підозру. Вживаються заходи щодо забезпечення відшкодування завданих збитків.