терористи

На Маріупольському напрямку зосереджено біля 2500 терористів і російських найманців з артилерією

На Маріупольському напрямку зосереджена Приморська ударна тактична група бойовиків, частина якої бере участь в боях близько Павлополя і Широкине, а решта в районі н. п. Жовтень.

У складі даної групи російсько-терористичних військ близько 2500 чоловік.

Про це повідомив військовий експерт, керівник групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук, передає Корупція.інфо

«Приморська ударна тактична група – на Маріупольському напрямку, в основному зосереджена на півночі і північному заході від Новоазовська. Частина сил і засобів цієї групи бере участь в боях на лінії Павлопіль – Широкине, ще частина сил і засобів оперує в районі Заїченко – Жовтень», – написав Тимчук в соцмережі.

За його словами, в складі даної групи налічується близько 2500 осіб, які розбиті на декілька груп зі змішаним складом, тобто місцеві бойовики воюють упереміш з російськими найманцями. 

Згідно оперативної інформації від «ІС», приморська ударна група терористів «нараховує 25 танків і 18-20 ББМ, має велику кількість транспортних засобів (до 60 одиниць армійського автотранспорту, більше 20 МТ-ЛБ та інших тягачів, різного роду переобладнаних автомобілів підвищеної прохідності, насамперед у складі мобільних мінометних груп)».

Група перманентно поповнюється як бойовою технікою, так і живою силою, яка надходить з північного напрямку (через Тельманове), і безпосередньо через кордон з російської території в районі Максимово. «Раз на добу через Новоазовськ і Безіменне проходить по 10-12 одиниць бронетехніки і автотранспорту», – повідомляє Тимчук.

Приморська ударна група має підтримку у вигляді артилерійської групи «14 установок РСЗВ та порядку 32-36 знарядь ствольної і самохідної артилерії, велика кількість мінометів».

Артгруппа керується єдиним командним пунктом, але діє найчастіше окремими вогневими підрозділами.