oZoSxsRXQyI

У середу, 8 липня, поставили придорожній хрест в селі Лозуватка на місці загибелі Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна).

Про це повідомили на офіційний сторінці гурту «Скрябін» у Фейсбук, передає Корупція.Інфо.
 
Хрест виконано з граніту. На ньому висікли молитву за всіма невинно убієнними, а також з словами співака “..І відповів йому мудрий Бог: навчися цінувати кожен новий день”.
 
Молебень і посвячення хреста в с. Лозуватка відбудеться в суботу, 11.07 о 12:00. Родина запрошує всіх, хто любить Скрябіна, всіх, хто небайдужий до долі людей, які загинули на цьому місті. Будуть присутні рідні, музиканти та друзі Андрія.
 
Лідер гурт “Скрябін” Андрій Кузьменко загинув у ДТП, яка сталася вранці 2 лютого 2015 року. Близько 8.20 у Криворізькому районі Дніпропетровської області  біля села Лозоватка сталося зіткнення позашляховика, в якому знаходився співак, та вантажівки.
Травми, отримані Андрієм Кузьменком, виявилися несумісними з життям. Музикант загинув на місці. “Сталося зіткнення машини Toyota Sequoia з “Газ-53 “, який перевозив молоко. Це було зустрічне зіткнення. Орієнтовно посередині проїжджої частини. Удар був дуже великої сили, вантажний автомобіль знаходиться в кюветі. Дуже сильно постраждала машина Кузьми”, – сказав голова Державтоінспекції України Анатолій Сіренко.