Білорусь, яка є найближчим соратником країни-агресорки Росії, почала переміщувати війська та техніку вздовж кордону України.

Там посилаються на нібито “контртерористичну загрозу”. Про це повідомляє CNN, посилаючись на білоруські видання.

Як зазначається, причиною таких дій білоруської армії є нібито зростання напруженості вздовж україно-білоруського кордону.

“У цей період планується переміщення військової техніки та особового складу сил безпеки, тимчасове обмеження пересування громадян (транспорту) окремими дорогами загального користування та ділянками місцевості, використання імітаційної зброї з навчальною метою”, – цитує CNN повідомлення Радбезу Білорусі.

Крім того, повідомляється, що Білорусь оголосила про початок військових навчань у рамках осінньої призовної кампанії для проходження початкової військової підготовки новобранців. Нещодавно у ЗСУ розповіли, що російські загарбники можуть повторно атакувати українські території з півночі, зайшовши з Білорусі. Проте їхньою ціллю буде не Київ. Окупанти можуть спробувати піти в атаку на заході кордону між Білоруссю та Україною, щоб перерізати шляхи, якими, на їхню думку, у нашу державу постачається зброя від західних партнерів.