Росіяни вдарили ракетами по Полтаві й Кременчуку.

Росіяни завдали ракетних ударів по Полтаві й Кременчуку.

Про це повідомили мер Полтави Олександр Мамай та голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін

Лунін поінформував, що в Кременчуку ракета влучила в цивільний об’єкт. За попередніми даними військової адміністрації, є кілька постраждалих.

Сигнал повітряної тривоги в Полтавській області оголосили близько 15:40. Скасували тривогу о 16:05.

Сирени звучали також у Донецькій, Сумській, Чернігівській, Київській, Житомирській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській, Харківській, Миколаївській, Запорізькій та Одеській областях.

“Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де було понад тисячу цивільних. ТРЦ палає, рятувальники займаються гасінням пожежі, кількість жертв неможливо навіть уявити.

Жодної небезпеки для російської армії. Жодної стратегічної цінності. Лише намагання людей жити нормальним життям, що так злить окупантів.

Росія продовжує виміщати своє безсилля на звичайних громадянах. Сподіватися на адекватність і людяність з її боку марно”, – написав президент України Володимир Зеленський у своєму телеграмі.

Нагадаємо, що раніше росіяни вдарили 6 ракетами по Кременчуцькому НПЗ, ще двома по ТЕЦ.

Росіяни завдали ракетного удару по НПЗ та інших об‘єктах інфраструктури Кременчука.

Про це повідомляє голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“Знову під ворожим ударом Кременчук. Від 6 до 8 російських ракет влучили по НПЗ та інших об‘єктах інфраструктури.  Подробиці – пізніше. Загроза ударів залишається. Перебувайте в укриттях”, — пише Лунін.

Пізніше Лунін уточнив інформацію, повідомивши, що постраждалих серед людей немає.

Водночас 6 російських ракет ударили по Кременчуцькому нафтопереробному заводу, який і так не працював, та 2 ракети – по ТЕЦ.

За словами посадовця, НПЗ і ТЕЦ за час повномасштабної війни зазнали найбільших атак і руйнувань серед усієї інфраструктури Полтавщини.