На робочому місці начальника Південного регіонального управління (м. Одеса) Держприкордонслужби України Сергія Мула та у його житлі справді пройшли обшуки. Основна причина: не зазначена в декларації нерухомість.

Про це повідомляє OBOZREVATEL з посиланням на власні джерела.

Обшуки провели співробітники Національного антикорупційного бюро та Державного бюро розслідувань. як в Одесі, так і в Київській області. 

“Основна претензія – це не вказаний у декларації будинок під Києвом вартістю 600 тисяч доларів”, – заявило джерело.

Зазначається, що заощадження також були виявлені, однак точних даних про суму поки що немає. За словами співрозмовників видання, нещодавно Мула збиралися звільнити, проте йому вдалося “вирішити питання”.

“Говорили, що його просто переведуть начальником в інше регіональне управління, але потім пройшли обшуки”, – стверджує джерело.

За його словами, зараз Мул нібито перебуває у відпустці, його не заарештовано. 

У березні 2021 року (звітний період – 2020 – ред.) чиновник подав останню декларацію.

Там зазначено, що родина генерал-майора володіє квартирою в Борисполі, гаражем, шістьма земельними ділянками у Бориспільському районі Київської області та автомобілем Volkswagen Passat B8.

Також у декларації наголошується, що Мул має авторське право на науковий твір “Комплекс тестів, що дозволяють оцінити психологічну готовність кандидата до виконання майбутніх посадових обов’язків”.

У 2020 році Мул отримав 535 822 грн заробітної плати та 1390 грн матеріальної допомоги. В Ощадбанку генерал-майор зберігає 120 тисяч гривень. У серпні 2020 року Володимир Зеленський присвоїв чиновнику звання генерал-майора.