Російська сторона підвищила інтенсивність дезінформації, включаючи хибні звинувачення України у нібито підготовці до військового наступу на Донбасі.

“РФ підвищила інтенсивність дезінформації, включно з хибними звинуваченнями України у нібито підготовці до військового нападу на Донбасі. Офіційно: Україна не планує наступальної військової операції на Донбасі. Ми віддані пошуку політико-дипломатичного розв’язання конфлікту 1/3”, – написав Кулеба у своєму Твітері.

Також політик заявив, що Україна мирних переговорів з РФ у Нормандському форматі.

“Україна продовжує наполегливо працювати над тим, щоб оживити Нормандський формат, разом із Німеччиною та Францією як посередниками. Ми закликаємо РФ взяти конструктивну участь у дипломатичних зусиллях з мирного врегулювання замість того, щоб їх підривати 2/3”, – запевнив Кулеба.

Дмитро додав, що не зважаючи на свою рішучість до мирного урегулювання конфлікту, держава все-таки зміцнює обороноздатність:

“Водночас українська дипломатія продовжує працювати над зміцненням обороноздатності нашої держави з метою стримування Росії від подальших агресивних дій 3/3. “