На Львівщині матір військовослужбовця, що поклав своє життя за Україну, передала свої збереження на потреби ЗСУ. Сума пожертви становить 100 тисяч гривень.

Волонтери вже знайшли, куди використати ці кошти. Вони придбали автомобіль для військових на фронті.

Вона є матір’ю загиблого на фронті Героя з Сокаля Віктора Сибаля. Гроші жінка передала місцевій волонтерці Олені Матрипулі – завдяки цій пожертві придбали бус, який нині вже допомогає військовим.

«Низький уклін матері загиблого Героя. Дякуємо вам, дорогі волонтери, за невпинну допомогу війську. Вічна та світла памʼять Віктору», – зазначили у районній адміністрації.

Зазначимо, Віктор Сибаль загинув у грудні минулого року під час бойового зіткнення з ворогом поблизу населеного пункту Опитне, що у Бахмутському районі. Відомо, що його призвали на військову службу у червні 2022 року, він служив гранатометником у 24 бригаді, мав звання сержанта.

Нагадаємо, дві українські пенсіонерки з Прикарпаття та Києва відклали з надходжень маже по двадцять тисяч гривень, щоб придбати дрони. Безпілотники відправили до 10-ї ОГШБ «Едельвейс».

Як зазначається, жителька Рожнятова, що на Прикарпатті, Людмила Скубрієва та її родичка з Києва Галина Гіль придбали два дрони-камікадзе для Збройних Сил України. Їм обом вдалося зібрати майже по двадцять тисяч гривень з кожної. Дрони вже відправляються на фронт допомагати нашим захисникам.

«Дякуємо за такий значний внесок для наших воїнів! А нещадні до ворога «пташки» – дрони уже в дорозі до 10-ї ОГШБ «Едельвейс»», – заявили у селищній раді.