Володимир Зеленський розмістив фото з військового полігону, на якому виголосив урочисту промову на підтримку Сил спеціальних операцій ЗСУ.

На своїй сторінці в Instagram глава держави опублікував пост, присвячений ССО, і вказав на два нових важливих закони, які оголосили в 5-ту річницю створення армії – про основи національного опору і збільшення чисельності Збройних Сил України.

Також, Володимир заявив, що не допустить повторення трагічних подій 2014 року, адже оборона і мирне життя наших громадян в руках елітної української армії.

“ССО за короткий час стали гордістю української армії. Наймолодший, але і найсучасніший рід військ. Еліта української армії, яка має високий рівень знань і навичок, помножених на патріотизм, рішучість, вміння адекватно оцінювати обстановку і приймати важливі рішення. Це потужний сигнал всім, що наша країна буде оборонятися і не допустить подій 2014 року. Тому пріоритетом для кожного з нас є захист своєї землі, свого краю, свого дому, своєї родини. Своєї України. Загальної для всіх. Єдиною назавжди”, – написав Володимир.

На фото можна побачити високопоставленого військового, який віддає честь президенту України, і самого главу держави, що прикладає руку до серця, під національний гімн.

Також, на фото присутні ССО, в повному спорядженні, з нашитими на плечах прапорами країни й емблемою їх організації.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський в п’ятницю, 30 липня, поїде на Донеччину. У цей день відбудеться й засідання РНБО, повідомляє Aspi NEWS.

Востаннє керівник держави був із робочою поїздкою в області на початку літа – 9 червня. У пресслужбі Донецької обласної державної адміністрації 29 липня повідомили подробиці.

Рада національної безпеки й оборони України проведе засідання у прифронтовій області. Сам Зеленський розповідав, що на заході обговорюватимуть тарифи на електроенергію.

За інформацією джерела РНБО, як повідомляє інформагентство “Інтерфакс-Україна”, на засіданні обговорять ситуацію в зоні ООС і питання, пов’язані з охороною українського кордону. Росія не має наміру відводити війська з українських земель. Окупаційно-загарбницькі підрозділи контролюють близько 200 кілометрів кордону та регулярно перекидають техніку для своїх потреб.