Відомий шоумен Сергій Притула, який відвідав Донбас і дав там з «Вар'яти» чотири концерти, вказав на один фактор, який найбільше його вразив. Про це він написав на своїй офіційній сторінці в Facebook.

Він розповів, що на Донбасі вони відіграли чотири концерти – в Краматорську, Сєвєродонецьку, Покровську та Маріуполі. Майже всюди вони зібрали аншлаги, крім Маріуполя, але саме там концерт запам'ятався найбільше.

Притула зазначив, що на концерти «Вар'ятів» люди приходять з прапорами України в двох випадках – коли цей концерт проходить за кордоном – в США, Канаді, Лондоні, Дубліні, Парижі, Празі , адже як пояснює шоумен, це свідчить про ностальгію за домом . А от у другому випадку – це коли концерти відбуваються на Донбасі.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом«Перші приходять з прапорами, тому що ностальгія за домом і самоідентифікація на тлі пануючого етносу в країні, де ми виступаємо. Другі – тому що самоідентифікація в умовах війни на території, де війна. Вони цими прапорами кричать, що ми – українці! Ми не такі, як про нас говорять ЗМІ! Ми не такі, як ті, що вітали «російську весну»! МИ НЕ Сепари !!! Вони просто хочуть, щоб їх ідентифікували, як нормальних людей! НАШИХ! Ви просто вдумайтесь в цей факт. Люди з прапорами України за кордоном і в Донбасі. Може мої висновки неточні, зробіть свої. Але це факт. Ніде. Ніде !!! Ні на Буковині, ні на Галичині, ні на Поділлі, ні на Слобожанщині, ніде не було концертних залів з державними прапорами. І ось на Донбасі я їх побачив у великій кількості. Ми повернемося до цих міст з концертами. Обов'язково. Незважаючи на те, що комерційно це не вигідно (якого біса організація концерту в райцентрі в Донбасі вартує в 2 рази більше, ніж в обласному центрі за 200 км на захід). Незважаючи на те, що це великий «гемор» з логістики. Незважаючи на багато маленьких і великих нюансів. Повернемося! Тому що нас так зустрічали і проводжали, що не повернутися – гріх! » – емоційно написав Сергій і Притула і опублікував реквізити для збору допомоги засобів для військових.

Українці дуже емоційно відреагували на пост Притули і зізналися, що його слова зворушили їх до сліз.