Канадська поліція вважає, що засновник фармацевтичної компанії Apotex, мільярдер Баррі Шерман і його дружина Хані, чиї тіла знайшли 15 грудня в підвалі їх особняка в Торонто, стали жертвами умисного вбивства. Про це повідомляє CBC, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вони дихають мені в спину”: Віктор Медведчук розповів усю правду про коханців своєї дружини, насправді там не все так ідеально…

Слідчі прийшли до такого висновку після того, як протягом шести тижнів збирали докази в будинку Шерманом.

"Я вважаю, що їх убили цілеспрямовано", – сказала представник поліції Сьюзен Гомес. За її словами, правоохоронці склали "великий список" осіб, яких мають намір перевірити на причетність до злочину. При цьому говорити про можливих підозрюваних Гомес не стала. Всього було знято близько 130 свідків.

Поліція з самого початку вважала загибель мільярдера і його дружини підозрілою. Допускалася версія самогубства, проте чотири брата загиблого заявили, що не вірять в це, і найняли команду приватних детективів для проведення незалежного розслідування.

Раніше на цьому тижні джерело, знайоме з висновками паралельного слідства, повідомило телеканалу, що, на думку детективів, Шерманів вбили кілька злочинців.

Бізнесмен і його дружина були виявлені мертвими біля критого басейну, на їхніх шиях були здавлені ремені, прикріплені до поручнів. Поліція при цьому стверджувала, що не виявила ніяких ознак насильницького вторгнення в будинок.