терористи

Нові подробиці з’ясовуються в ході розслідування справи великого терористичного угрупування, яке вдалося викрити працівникам Служби безпеки України в Одесі 8-9 квітня. Правоохоронцям стало відомо, скільки грошей планували витратити злочинці на теракти і хто ними керував. Про це та інше розповів радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

Новину повідомляє Корупція.інфо з посиланням на  «Преса України».

Лубківський зазначив, що затримане правоохоронцями угрупування представляло собою «розгалужену диверсійно-сепаратистську мережу». В планах терористів були численні підриви, провокації і навіть вбивства конкретних людей. Кінцева ціль – захоплення влади на Одещині. Доказом цього є величезний арсенал зброї, який вдалося знайти та вилучити працівникам спецслужб.

«Серед затриманих – чотири організатори. Бойовиками готувалися вбивства народного депутата і одеських громадських активістів. Для реалізації таких кривавих планів була передбачена сума в 150 тисяч $», – розповів Лубківський.

Загалом, за словами радника, в спецоперації взяла участь безпрецедентно велика кількість правоохоронців служби  – більше 300. Їхніми зусиллями вдалося заарештувати вже 29 терористів і, цілком можливо, що це ще не кінцевий показник.