Співробітники СБУ в Закарпатській області викрили схему, за якою чиновник «Укрпошти» присвоїв державні кошти, призначені на реконструкцію виробничих приміщень, передає Корупція.Інфо.

Чиновник, відповідальний за якість ремонту, оформив фіктивні угоди з «підрядниками», на банківські рахунки яких перераховувалися державні кошти за нібито виконані роботи. Загальна вартість реконструкції, згідно з кошторисом, склала 5500000 грн.

Встановлено, що для ремонту приміщень він наймав некваліфікованих сторонніх людей, а призначені на реконструкцію гроші привласнював. Через угоди з документами зловмисник встиг привласнити понад півмільйона гривень. Крім завданих державі збитків, зловмисник своїми махінаціями тимчасово паралізував роботу регіонального центру обробки поштової кореспонденції.

Протиправну діяльність чиновника задокументували співробітники регіонального Управління СБУ та обласної прокуратури. За підробку актів приймання виконаних робіт, в яких зловмисник вносив завідомо неправдиві відомості, і розкрадання державних коштів йому оголошено про підозру за ч. 2 ст. 366 і ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.