У Закарпатській області працівники митного посту "Тиса" систематично вимагали гроші у водіїв мікроавтобусів за пропуск на територію України. Про це повідомяє прес-служба СБУ, передає Корупція.Інфо.

Згідно з повідомленням, правоохоронці встановили, що окремі митники регулярно отримували гроші з водіїв мікроавтобусів, якими перевозяться посилки заробітчан з Європи. Такса, встановлена хабарниками, становила 400-500 євро з кожного автомобіля.

"Співробітники спецслужби спільно з військовою прокуратурою затримали під час отримання хабара у чотириста євро митника, відповідального за протидію контрабанді та порушення митних правил. При огляді приміщень митного поста оперативники СБ України виявили сім тисяч євро, прихованих у вольєрі службового собаки. Цю суму зловмисник назбирав за чотири години зміни", – зазначається у повідомленні.

При цьому зауважується, що за день через митний пост "Тиса" в Україну в’їжджає приблизно сто мікроавтобусів із відправленнями заробітчан.

Наразі за фактом вимагання хабарів митниками відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Спійманого на одержанні неправомірної вигоди митника затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. "Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії з встановлення та притягнення до відповідальності всіх посадовців, задіяних у корупційній схемі", – резюмується у повідомленні.