брот

Посадові особи держ підприємства Житомирський бронетанковий завод протягом 2014-2015 років привласнили двигуни вартістю 6,8 млн. грн.Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України, передає Корупція Інфо
Посадові особи без будь-якого документального оформлення передали 20 двигунів вартістю 6,8 млн.  грн комерційній структурі.
Відкрито кримінальну виробництво за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою). Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
Нагадаємо, в липні 2014 року на державному підприємстві Житомирський бронетанковий завод було виявлено повну розукомплектування 78 бойових машин різної модифікації. Збитки, завдані державі, склав 12 млн грн.