Заступник начальника Чернівецького прикордонного загону вимагав гроші за особисте "невтручання" в процес поставки рюкзаків для військовослужбовців, передає Корупція.Інфо

На вимаганні сьогодні погорів заступник начальника Чернівецького прикордонного загону – начальник відділу забезпечення ЗРУ ДПС України. Про це в Facebook повідомляє військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк.

Популярне: «Пророцтво про тяжку смерть Путіна та таємниці Порошенка»: Що відомо про фіналіста «Битви Екстрасенсів» Максима Гордєєва"За 20 тис. Гривень 36-річний прикордонник обіцяв не створювати штучні перешкоди при виконанні договору поставки спорядження для військовослужбовців ДПС України. І якщо бути більш детальним, то поставки рюкзаків для бійців", – сказано в повідомленні.

"Грошову подяку" виявили і вилучили під час обшуку особистого автомомбілі стража кордону. Сьогодні планується повідомити йому про підозру і звернутися до суду з двома клопотаннями: про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою і відсторонення від займаної посади.