Молодому екстрасенсу всього 31, а він уже встиг прославитися не тільки в Україні, але і в Європі. Він зробив величезну кількість прогнозів щодо світових політиків. Що відомо про фіналіста «Битви екстрасенсів» дізнавалася редакція Корупція.Інфо

Максим Гордєєв народився в 1987 році. Про його дитинство відомо не багато. У школі №147 в Києві, яку він закінчив у 2004 році, його згадують як самого звичайного учня. Хлопець не був відмінником, але виділявся своїми творчими здібностями. Свою сім'ю хлопець ретельно приховує, єдине, про що він не раз згадував, свої здібності він успадкував від бабусі. Саме вона залишила йому у спадок стародавню ікону, за допомогою якої та зцілювала людей.

Популярне: "Збільшаться вже в липні": Нові пенсії і прожитковий мінімум. На скільки зростуть виплати, та що потрібно знати

Після школи хлопець захоплюється езотерикою і вирішує спробувати свої сили. Основним напрямком в його діяльності стало ворожіння на картах таро. Він швидко завойовує популярність своїми прогнозами серед знайомих, які приводять до нього все більше і більше охочих дізнатися свою долю. Максим не розгубився і вирішив зробити зі свого хобі бізнес. Він відкрив в Києві свій власний офіс, де і продовжував гадати на картах, але вже за невелику фінансову винагороду.

Але популярність до молодого хлопця прийшла трохи пізніше. Гордєєв зізнавався, що саме друзі порадили йому прийти на популярний український телепроект «Битва екстрасенсів». Максим довго думав, але зважився вирушити на кастинг. На відміну від багатьох колег, він приніс собою лише маленьку колоду карт і з успіхом пройшов усі відбіркові випробування. Він виявився учасником 9-го сезону, в якому взяли участь кращі екстрасенси з усього світу. Тоді хлопець дійшов до фіналу, але кубок отримати не зміг. Але Максим не зупинився і взяв участь і в наступному 10 сезоні. У ньому він протримався трохи менше.

Гордєєв зізнавався, що проекти давалися йому дуже важко, в процесі багато чому доводилося вчитися, так як він не спеціалізувався на пошуку людей, читанні думок і різних інших техніках. Заважали і суперники, які різними засобами намагалися перешкодити роботі своїх колег.

Завдяки телепроекту Максим придбав величезну популярність в Україні і продовжив займатися своїм салоном, вже не тільки допомагаючи простим людям, а й співпрацюючи з поліцією. На сьогодні, за офіційними даними він допоміг розкрити близько 30 кримінальних справ. На прийоми до чоловіка вже сформувалося чергу на кілька місяців вперед. Сам Гордєєв заявляє, що хоче допомогти всім, але спіритичні сеанси віднімають величезну кількість сил, особливо з огляду на те, що він соціопат і кожен контакт з незнайомими людьми дається йому дуже важко.

Крім такої роботи Гордєєв відкрив і свій езотеричний магазин, в якому можна придбати не тільки різні аксесуари для ворожінь, але і різні амулети і настоянки для підвищення удачі і благополуччя. Але і на цьому досягнення юного таролога не закінчуються, Максим перший творець Академії езотеричних наук. Він став викладачем таро і медіумізма, тобто вчить охочих користуватися картами і спілкуватися з мертвими. Гордєєв заявляє, що до кожної групи підбирає певний підхід, все залежить від рівня знань учнів художника. Заняття тривають півроку. Максим зізнається, що зараз в Україні є величезна кількість бажаючих зблизитися з потойбічним світом, але потрібно знати межу. Кожна дія повертається. Наприклад, якщо дівчина зробила приворот, то чоловік швидше за все почне пити, або у самій горе-відьми в подальшому трапиться викидень.

Сам Максим заявляє, що не передвіщає людям долю, а лише допомагає дізнатися, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації, щоб отримати найкращий результат. Він вважає, що ніхто не може розповісти про те, що буде з людиною зі 100% гарантією, адже люди самі змінюють свою долю своїми вчинками.

До речі прославився Гордєєв не тільки в Україні. Він часто з'являється в Європі, як експерт в області таро і спіритизму. Чоловіка навіть запрошували в баварський замок Нойшвайштайн, щоб вигнати дух. Привидом виявився Людовіг II, який загинув насильницькою смертю і, за словами хлопця, не усвідомив, що вже мертвий. Духа вигнали, а хлопця нагородили почесною дорогоцінної брошкою у вигляді корони.

Запам'ятався Максим і своїми гучними прогнозами щодо України і Росії. Гордєєв на одному зі своїх сеансів передбачив кончину Президента Росії Володимира Путіна.

Те, що він зробив, йому просто так з рук не зійде. Він буде дуже сильно мучитися. Все почнеться з хвороб, і просто так цей світ він не покине. Ненависть великої кількості людей рано чи пізно його накриє. Він вважає, що буде правити вічно. Гітлер теж так думав … Те, що з ним буде відбуватися, буде жахливим результатом. Він уже мучиться і розплачується за гріхи.

Розповів Максим і про Президента України Петра Порошенка. Він поділився своїми баченнями щодо його шансів на виборах в 2019 і розкрив особистий секрет глави держави.

Якщо він захоче вчитися і буде намагатися, а у нього є таке бажання, він може залишитися при владі надовго. Можу сказати, що на картах я побачив дуже цікаву річ. Душа Петра Порошенка – це його дружина. Його любов до українського, і його українське начало – це все завдяки його дружині. Вона його підтримує, дає йому силу.

Карти таро показали Гордєєву і ситуацію щодо самих країн. Так, щодо України Максим заявив, що зараз держава починає стабілізуватися і найближчим часом відбудуться поліпшення.

Україна і так пережила багато неприємних подій. Був дуже сильний спад, було дуже багато негативу. Але зараз я бачу, що все більш-менш заспокоюється, поліпшується енергетика всієї країни. Найближчим часом ніяких глобальних катастрофічних подій не передбачається.

А ось в Росії чоловік побачив негативну енергетику.

Росія зараз отримує пи* дюлєй. Ви бачите, як там постійно відбуваються якісь пожежі або катастрофи. Причина в тому, що на чолі цієї країни варто правитель, який, по суті, знищує її. Покарання Росії фактично вже відбувається. А далі буде ще гірше.

Відносно особистого життя хлопця майже нічого не відомо. Про своїх обраниць молодий таролог розповідати не любить. Йому приписували роман з відомою українською виконавицею Мікою Ньютон.

Також Максима помічали цілуючимся з учасницею «Холостяка» Яною Соломко. Але сам чоловік розповідав, що вони лише друзі.

Зараз же Максим зізнається, що заручений, але на кому не відомо.