Екс-прем'єр міністр України не дуже любить розкривати таємниці свого особистого життя, розповідаючи тільки про своїх чудових дітей і зрідка публікуючи їх знімки. Зі своєю дружиною Яценюк намагається якомога менше з'являтися на світських заходах. Куди пропала і чим займається обраниця політика, дізнавалася редакція Корупція.Інфо

Терезія Вікторіевна Гур народилася в 1970 році в родині відомого хасидського роду. Її батько Віктор Іларіонович – професор філософських наук, але в єврейській громаді є дуже шанованою людиною, завдяки своїм предкам. Мама – Світлана Микитівна теж пов'язана з науковою діяльністю, вона кандидат філософських наук.

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна

Сама Терезія за фахом бібліограф і літературознавець, таку спеціальність вона отримала в Київському інституті культури. Правда за фахом молода дівчина так і не працювала, після університету вона стала консультантом одного з департаментів в київському банку «Аваль».

Саме там і відбулося знайомство Яценюка з Терезією. Сама дівчина зізнавалася, що Арсеній влаштувався на роботу в 1998 році. За словами Гур, наполегливий хлопець їй сподобався відразу, але довгий час той, хоч і звертав увагу на дівчину, але боявся зробити перший крок, тому Терезія бере все в свої руки і сама запрошує його на побачення. Роман почав розвиватися дуже швидко і Яценюк вже через кілька тижнів запропонував Терезії з'їхатися. Весілля теж не відкладали на довгий термін, розписалися вже в кінці квітня 1999.

Як не дивно, саме з цього моменту, кар'єра нікому не відомого Яценюка стрімко починає йти вгору. Його відразу призначають заступником голови банку «Аваль», а потім він взагалі стає Міністром економіки Криму.

В особистому житті за цей час відбуваються дві щасливих події. Терезія народила українському політику дві дочки. Першу Христину – майже відразу після весілля, а Софію тільки через 5 років стосунків.

До речі дівчинки Арсенія, вже встигли відзначитися в українській пресі. Про молодшої Софії заговорили після того, як дівчинка прийшла на популярний вокальний проект «Голос Діти». Але правда ось потрапити в проект їй так і не вдалося, до дівчинці не повернувся жоден з членів журі.

Старша Христина поглиблено вивчає англійську мову за кордоном і хоче стати модним українським дизайнером. До речі у дівчини досить екстравагантна зовнішність. Дівчина любить пірсинг і часто експериментує зі своїм волоссям.

Сама ж дружина Яценюка після того, як чоловік пішов в політику, зайнялася його підприємницьким бізнесом. Тільки за минулий рік, згідно з поданою Арсенієм декларацією її дохід склав більше 1 мільйона гривень. Ще 320 тисяч гривень вона отримала за депозит в банку. Жінка зберігає в банках близько 140 тисяч доларів, 180 тисяч євро і 130 тисяч гривень.

Відзначилася Терезія своєю любов'ю до різних косметичних процедур. Її часто помічали в Київських салонах краси, де жінка приводила величезну кількість часу. До речі у всіх її подорожах, дружину Яценюка завжди супроводжував особистий охоронець.

Але на простий фарбуванні брів і омолоджуючих масках вона не зупинилася. Жінка зважилася зробити собі пластичну операцію по зменшенню обличчя. Представник Всеукраїнської асоціації пластичних хірургів розповідав, що така операція майже непомітна і обійшлася дружині Яценюка всього в 60 тисяч гривень.

«Терезія зробила собі ендоскопічний ліфтинг обличчя. Він робиться так, що й сліду не знайти. Розрізи для такої операції роблять на волосяній частині голови і / або всередині рота. Можливі набряки і синяки сходять через тиждень, а шви знімають через 10 днів. Ефект тримається кілька років »

Після відставки Яценюка з посади прем'єра Терезія майже не з'являється на телебаченні. Вона з головою поринула в свій бізнес і щільно зайнялася міжнародним благодійним фондом свого чоловіка – «Відкрий Україну», ставши главою наглядової ради.