"Нафтогаз України" відсторонив від обов'язків президента "Укртрансгаз" Ігоря Прокопіва, передає Корупція.Інфо

Популярне: Точно не виспався: міністр Розенко своєю гучною заявою розлютив усіх безробітних українців

Правління Національного нафтогазового холдингу "Нафтогаз України" ухвалила рішення про відсторонення від займаної посади голови дочірньої компанії-оператора газотранспортної системи "Укртрансгаз" Ігоря Прокопіва, яке було затверджене спостережною радою холдингу. Про це повідомляє прес-служба холдингу.

"Нафтогаз України" відсторонив від обов'язків президента "Укртрансгаз" Ігоря Прокопіва. Таке рішення прийняло правління і затвердив наглядову раду "Нафтогазу", – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, управління газотранспортною компанією візьме на себе перший віце-президент "Укртрансгазу" Мирослав Химко.

"Зміни в керівництві не вплинуть на постачання газу українським споживачам, а транзит газу буде тривати в повному обсязі згідно з контрактними зобов'язаннями", – додали в прес-службі.

Також наголошується, що незалежний аудитор – компанія Deloitte & Touche, виявив ряд порушень при перевірці рахунків "Укртрансгазу".

"Додаткові розслідування попередньо підтвердили висновки і допомогли зібрати більше доказів неналежного управління у сфері закупівель. Наявні факти порушень спонукали до подальших паралельних розслідувань", – заявили в прес-службі, додавши, що надалі холдинг проведе внутрішній аудит та інших дочірніх компаній.