Народний депутат від БПП Олександр Грановський прокоментував інформацію про те, що двоє адвокатів, пов'язаних з ним, працюють в команді захисту відстороненого голови ГФС Романа Насірова, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Мабуть, дуже втомився лежати на ношах”: Насіров уже ходить залою суду та зайняв крісло судді

Зокрема ЗМІ писали, що Олег Малиновський та Андрій Кузьменко працюють в юридичній компанії FCLEX, яка брала участь у господарських спорах в інтересах бізнес-структур, пов'язаних на той момент з Олександром Грановським. Грановський цю інформацію спростовує.

"У зв'язку з тим, що почав отримувати численні дзвінки від журналістів на тему моєї можливої участі у справі Насірова, повідомляю, що а) жодним чином у долі Романа не задіяний, ніхто мене про це не просив (крім журналістів), б) у мене немає у власності ніяких юристів, включаючи Малиневського, з яким я не маю ніяких справ починаючи з 2014 р; другого юриста, про який говорила преса, я ніколи в житті взагалі не бачив", – повідомив нардеп.

Він також пообіцяв пізніше висловити своє ставлення до процесу в цілому.

"Незважаючи ні на що, незважаючи на масу об'єктивних порушень, вже зараз хочу відзначити гідну якість роботи детективів, прокурорів і захисту. Вперше бачу і погоджуюся з тим, що бек офіси боку слідства працюють на рівні дорогих команд захисту. За цим приємно спостерігати. Спостерігати за рівнем змагальності процесу, точніше", – зазначив Грановський.