58_main

Тетерук також зазначив, що в уряді необхідні зміни

Парламентська фракція "Народного фронту" буде і надалі підтримувати діяльність Кабінету міністрів на чолі з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком, проте незадовільна оцінка його діяльності Верховною Радою свідчить про необхідність змін у його функціонуванні.

"Незадовільна оцінка (дій уряду – ред.), яка все-таки була проголосувала, свідчить про те, що уряду потрібно кардинально оцінити свою роботу, а прем'єру – бути більш жорстким стосовно міністрів. Ми будемо і надалі підтримувати його в його діяльності", – сказав журналістам заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук у кулуарах парламенту у вівторок ввечері.

Він також зазначив, що в уряді необхідні зміни.

У свою чергу керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак заявив: "Сталося те, що я прогнозував ще вранці. У мене була надія, що відповідальність переможе популізм… Трохи і спустили пар. Думаю, що було прийнято єдино правильне рішення, яке заспокоїть ситуацію, яка підігрівалася деякими політиками й інтриганами останні три місяці. Здоровий глузд і відповідальність за долю країни перемогли".