У Києві на Позняках в Дарницькому районі Києва, де нещодавно стався вибух, сталася ще одна пожежа. Горів будинок за адресою Кошиця, 9.

На фото, які розмістили користувачі Facebook в групі свого району, видно, що загоряння сталося на загальному балконі на одному з верхніх поверхів. На місці події працювали співробітники ДСНС.

При цьому користувачі соцмережі багато пишуть про те, що це вже не перша трагедія, яка трапилася на Позняках за останні дні.

“Наш район наврочили. Це якийсь треш”; “Я вже починаю боятися звуку сирен. Стільки пожеж, це жах. Вчора вночі навіть заснути не могла як почула сирени проїжджаючих повз служб. Я стільки пожеж на нашому районі взагалі не пам’ятаю” , – відзначають люди в коментарях.

Очередной пожар вспыхнул на Позняках, на этот раз – Кошица, 9. На месте работали бойцы пожарной охраны ГСЧС.
Будем надеяться, что никто не пострадал.

Опубликовано Киев Оперативный Понедельник, 29 июня 2020 г.

Нагадаємо, напередодні 28 червня на Позняках також горіла 16-поверхівка. Пожежа сталася на вулиці Соломії Крушельницької, 3А, на балконі на 12-му поверсі житлового будинку. Полум’я розповсюдилося на квартири вище. Як стало відомо, багато диму було через горіння утеплювача на зовнішній стіні балконів.