антикорупційне бюро

Наприкінці наступного тижня конкурсна комісія планує оголосити остаточний список детективів для Національного антикорупційного бюро

Про це розповіла член конкурсної комісії, виконавчий директор Центру протидії корупції Дарія Каленюк, повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на Радіо Свобода.

За її словами, у вересні має розпочатися навчання детективів.

"Я думала, що буде гірше. Обирати є з кого, є багато представників з регіонів, попередньо нам приглянулися і представники з приватного сектору, і з державного. Є і діючі працівники правоохоронних органів, вони найбільш сильні, але ми до них дуже прискіпливі", – розповіла вона.

Каленюк додала, що до Національного антикорупційного бюро потрапить якийсь відсоток з колишніх правоохоронців, адже вони мають необхідний досвід для розслідування справ.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко зарахував Антикорупційне бюро до органів по боротьбі з організованою злочинністю.

28 липня розпочалося тестування на загальні здібності кандидатів на посаду детектива Національного антикорупційного бюро України. Раніше стало відомо, що детективів тренуватимуть спеціалісти з Британії.

Під час Шведсько-українського бізнес-форуму голова Антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив, що перші справи Антикорупційне бюро почне відкривати не раніше жовтня. За його словами, саме тоді буде укомплектовано штат. Пізніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сказав, що перші детективи Антикорупційного бюро вийдуть на роботу у вересні.