Поліція затримала групу "борців з корупцією", які вимагали грошові кошти з посадових осіб державних органів і комерційних структур.

Як говориться у повідомленні прес-служби Національної поліції, зловмисники створили громадську організацію, яка нібито займалася боротьбою з корупцією в державі.

"Молоді люди вимагали від співробітників державних органів і комерційних структур грошові кошти за нерозголошення компрометуючої або конфіденційної інформації, яка була ними сфальсифікована. У випадку відмови потерпілих виплачувати кошти "антикорупціонери" здійснювали на них тиск, зокрема, погрожували фізичною розправою і знищенням майна. Крім того, як останній аргумент, зловмисники повідомляли в мережі інтернет про викриття ще одного "корупціонера" і поширювали сфальсифіковану інформацію", – повідомили в поліції.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

с

Під час обшуків у членів злочинної групи виявлено документи, зібрані і сфальсифіковані стосовно потенційних жертв.

"Крім того, виявлені речі і предмети, які використовувалися для погроз і насильства, а також вогнепальну зброю. У одного з таких "борців з корупцією" виявлений паспорт так званої "ЛНР", – йдеться у повідомленні.
Організатора злочинної групи поліцейські затримали після вимагання коштів. Також наголошується, що зараз проводиться документування злочинної діяльності групи і виявлення інших фактів протиправних дій її членів.

 У поліції не повідомляють, в якому регіоні діяла злочинна група і де відбулося затримання членів угруповання.