нацгвардія

Національна гвардія України має 20 одиниць трофейної, в тому числі – російської, бронетехніки.

Про це сьогодні на брифінгу заявив виконуючий обов'язки начальника бронетанкового відділення ГУ Нацгвардії Сергій П'ятигорець.


"Є близько двох десятків одиниць трофейної техніки, яка ремонтується і ставиться на забезпечення підрозділів Нацгвардії", – сказав він.


Також, за словами П'ятигорця, на даний момент у розпорядженні сил нацгвардії під час бойових операцій складається 170 одиниць бронетехніки. Крім цього, додав П'ятигорець, з початку року ремонтні підрозділи Нацгвардії відновили 40 одиниць техніки.
"Ми отримали багато зразків нової техніки, з якими наш особовий склад не знайомий. Доводиться евакуювати техніку і ремонтувати її на ремонтних держпідприємствах в Харкові та Києві", – зазначив він.
 


Крім того, повідомив доповідач, у НГ укладено контракт на поставку нових бронетранспортерів БТР-3Е і БТР-4, а також інших бронемашин. До кінця року в НГ планують отримати 22 бронемашини типу "Козак".

За словами П'ятигорця, на передовій підрозділам Нацгвардії не вистачає швидкісних бронеавтомобілів, однак "питання про їх придбання зараз вирішується". На сьогоднішній день підрозділи НГ в зоні АТО використовують два десятки "Кугуаров".

Правоохоронець зазначив традиційно серйозну підтримку з боку волонтерів.

"Вони допомагають дістати всі необхідні запчастини. Коли ремонтуємо "Спартаны" і "Кугуары", волонтери дістають запчастини з-за кордону набагато швидше, ніж це робить завод", – зазначив він.

Джерело: Корупця.Інфо‡агрузка...