Слідче управління національної поліції Івано-Франківської області проводить розслідування щодо замаху на життя бізнесмена, співзасновника Івано-Франківської медичної компанії ТОВ "Медекс".

В рамках розслідування слідчі перевірили члена правління ПАТ "УЗ" Олександра Бужора. 1 червня уряд призначив Олександра Бужора членом правління ПАТ “Українська залізниця”, повідомляють "Наші гроші з Денисом Бігусом", передає Корупція.Інфо.

Раніше чоловік займав посаду директора з економіки і фінансів "Укрзалізниці", а ще раніше, з 2001-го по 2010-ті роки, обіймав керівні посади у банку "Золоті ворота".

Саме із "Золотими воротами" і пов’язана кримінальна справа щодо замаху на життя: в Івано-Франківській області у 2015 році спочатку підірвали автомобіль, а пізніше обстріляли з РПГ будинок місцевого бізнесмена Віктора Фіщука, співзасновника медичної компанії "Медекс".В період з 2006 по 2009 роки директор ТОВ "Медекс" отримав в "Золотих воротах" понад 2 мільйони доларів кредиту.

У 2010 році банк "Золоті Ворота" відступив право вимоги боргу "Медексу" своєму ж начальнику служби безпеки – Володимиру Волкову, та харківській фірмі ТОВ "Експрес". У зверненні слідчих йдеться, що саме Олександр Бужор підписав договір, згідно із яким, право вимоги боргу отримали Волков та "Експрес".

Після передачі боргу Віктора Фіщука зустрів біля офісу "Медексу" невідомий чоловік, який повідомив, що у бізнесмена проблеми із банком "Золоті Ворота".

Також погрожував його сім'ї, дітям та онукам. У підтвердження своїх слів чоловік витягнув із правої кишені предмет схожий на бойову гранату. Згодом на подвір'ї Фіщука вибухнула бойова граната РГД-5.