Одіозна колишня депутатка Надія Савченко вийшла з акцією протесту під вікна Офісу президента України.

Мітинг був присвячений питанню, яке ось уже кілька місяців не зникає з поля зору громадськості – відкриття ринку землі в Україні.

Так, в мережі з’явилося відео мітингу під стінами ОПУ, який очолила екс-нардеп від партії “Батьківщина” Надія Савченко, його опублікував на своїй сторінці в YouTube телеканал ZIK.

Мітинг відбувся сьогодні, в неділю 17 листопада. Серед кількох десятків людей під стінами Офісу президента була помічена і скандальна екс-нардеп Надія Савченко. Так, учасники протесту активно виступали проти зняття мораторію на продаж українських земель. Варто зазначити, що у Верховній Раді вже встигли прийняти даний законопроект в першому читанні, кілька днів тому.

Головною умовою активістів, які зібралися під стінами ОП став “Референдум по землі”. При цьому, сама Надія Савченко штовхнула на мітингу гучну промову, в якій описала всі жахи земельної реформи від “ЗеКоманди”. За словами Савченко, цілком реально, що в Україні почнуть відстрілювати людей, які переступлять поріг приватної власності.Але ось українці чомусь не розуміють, чому це Надія Савченко, яка ще недавно захищала президента Зеленського, раптом пішла проти нього і також звинуватили її в роботі на Медведчука.


 
Варто нагадати, що свого часу, земельна реформа викликала такий розкол в суспільстві, що навіть змусила Юлію Тимошенко піти в опозицію до діючої влади.