Колишнього депутата і бізнесмена Ігоря Халаменду облили фекаліями. Інцидент потрапив на відео очевидців і був опублікований в соціальних мережах.

Скандальна подія трапилася в суботу ввечері. Біля центрального продуктового ринку невідомий підійшов до Халаменди і вилив на нього відро з фекаліями.

Журналісти повідомляють, що Халаменда відомий в Івано-Франківську під прізвиськом Бура: його звинувачують у зв’язках з кримінальним світом.

На опублікованих кадрах видно, як Халаменда пішов в супроводі охоронців до свого автомобіля.

У цей момент з усіх боків на його адресу звучали непристойні слова. Однак найнеприємніше чекало його перед автомобілем, коли вискочив чоловік вилив ціле відро невідомої речовини йому на голову.

Журналісти припускають, що це фекалії. Ігор Халаменда, відомий на прізвисько Бура, спробував повернути під свій контроль офіс компанії “Торговий сервіс”, яка є орендарем і адміністратором центрального ринку в Івано-Франківську.

Напередодні Халаменда домігся скасування незаконної перереєстрації компанії на інших осіб “чорним реєстратором”. Однак спроби увійти в офіс не увінчалися успіхом.