Луцька журналістка Еля Коротинська обурена поведінкою волинського депутата від партії "Самопоміч" Олексія Панасюка, якого нещодавно затримали п'яним за кермом, передає Корупція.Інфо

Журналістка пише, що напередодні слухання в Апеляційному суді, на якому було розглянуто справу про ДТП, де він був фігурантом, Олексій зателефонував в редакцію Першого і запросив відвідати засідання 26 квітня, повідомляє "Перший".

"Зауважу, що сам Олексій Панасюк під час засідання вів себе доволі емоційно, дозволяв хамити у бік опонента і попри рішення суду щодо відсутності вини Бецка – називав винним у скоєнні ДТП та ображав його, через що суддя зробив депутату зауваження. 

Олексій Панасюк вочевидь вирішив, що заручився підтримкою мас-медіа, які мають написати статтю виключно на основі його свідчень та пояснень. Тож під час засідання – періодично підморгував у мій бік, а після відмови суду – наполягав проїхатись з ним на місце ДТП, аби показати як насправді (на його думку) усе відбувалось", – пише Еля Коротинська.

Журналістка відмовилась від запрошення і вирішила, що матеріалу для написання статті у неї вдосталь: для об’єктивності зробила запис пояснень обох учасників слухання, сфотографувала схему ДТП.

27 квітня, розлючений Олексій Панасюк зателефонував у редакцію "Першого" та у грубій непристойній формі висловлював претензії щодо матеріалу. Більше того, нестримуючи свої емоції, горе-депутат почав ображати саму журналістку, називаючи "тупою", "дурою", "ідіоткою" і навіть "конченою су*ою". Такі слова він повторював кілька разів поспіль, підкріплюючи їх нецензурщиною.

"Вочевидь саме такий лексикон для депутата Волинської обласної ради Олексія Панасюка є найбільш прийнятним при спілкуванні з журналістами. За його словами, я написала зовсім не те, що було потрібно і як було насправді", – розповідає Еля Коротинська.

Популярне: Підписано президентом: В Україні перенесли відоме свято

"Тим не менше – я зателефонувала Олексію Панасюку, аби розставити усі крапки над "і". Та у відповідь – я знову ж таки почула хамство і зверхність. Депутат почав заявляти що ми написали не те, що треба", – додає журналістка.