Помер завідувач науково-дослідної лабораторії квантової біології та квантової медицини Харківського національного університету ім.Каразіна Анатолій Коробов. Про це повідомили в університеті.

“Ім’я цього вченого відоме не тільки в Харкові, Україні, а й за межами нашої країни. Його наукова діяльність була пов’язана з вивченням механізмів дії світла на біологічні об’єкти, розробкою методів профілактики, реабілітації та лікування найбільш поширених захворювань людини за допомогою світла, а також розробкою фотонних апаратів для застосування цих методів “, – сказано в некролозі на сайті вишу.

Коробову належать понад двадцять розробок, які успішно застосовуються для лікування і профілактики таких захворювань людини, як інфаркт міокарда та інсульт, артеріальна гіпертензія, туберкульоз, астма, пневмонія, отит, остеохондроз, неврити та ін. Зокрема це “Багатофункціональний апаратний комплекс для фототерапії” Барва-Терапевт “, призначений для роботи не тільки в клініках і санаторіях, а й в кабінетах сімейних лікарів, в сільських фельдшерсько-акушерських пунктах, а також в домашніх умовах,” Апаратний комплекс “Фарба-Колор” і багато інших.